Medarbejdere

​Indehaver - ​Leder af Industri- og svejseafdeling

Mob: 61 77 68 52

ole@el-pro.dk

Ole Møller Mikkelsen

​Aut. EL-Installatør - Leder af Installationsafdeling

61 77 68 66

lars@el-pro.dk

​Lars Rudbech Jørgensen

​Bogholderi/Personale

75 25 85 00

gitte@el-pro.dk

Gitte Møller Mikkelsen

Projektleder - ​EL-Installatør

61 77 68 51

kresten@el-pro.dk

Kresten K Kristensen

​Industrielektriker/Overmontør

61 77 68 57

carsten@el-pro.dk

Carsten Nielsen

​Industrielektriker

61 77 68 61

steffen@el-pro.dk

Steffen E Nielsen

​Industrielektriker/Overmontør

61 77 68 53

torben@el-pro.dk

Torben B Thomsen

Industrielektriker

61 77 68 81

claus@el-pro.dk

Claus Nielsen

Industrielektriker

61 77 68 59

michael@el-pro.dk

Michael B Jørgensen

Industrielektriker

Mob: 61 77 68 50

kristoffer@el-pro.dk

Kristoffer Lauridsen

Industrielektriker

61 77 68 58

rune@el-pro.dk

Rune Andersen

​Installationselektriker

61 77 68 76

oliver@el-pro.dk

Oliver Headley

Servicemontør Svejser

61 77 60 10

boje@el-pro.dk

Bøje Thorsøe Jensen

Lærlinge

El-lærling - spec.: ​Reguleringsteknik

61 77 68 82

kenneth@el-pro.dk

​Kenneth Bagger

El-lærling - spec.:  Installationsteknik / EUX

61 77 68 30

olesen@el-pro.dk

Oliver Olesen

El-lærling - spec.: Installationsteknik

61 77 68 31

ugle@el-pro.dk

Ole Uglebjerg

El-lærling - spec.: Installationsteknik

61 77 68 91

andreas@el-pro.dk

Andreas B Jørgensen​

El-lærling - spec.: Installationsteknik

61 77 68 35

victor@el-pro.dk

Victor Sørensen​

Kontaktinformationer

Døgnservice

Hos EL-PRO tilbyder vi døgnservice, hvor du kan kontakte os på alle tider af døgnet, når teknikken driller.

Kontakt os på +45 75 25 85 00 hvis uheldet er ude

Autoriseret værksted

EL-PRO er autoriseret KEMPPI Service Værksted og ESAB Automation Værksted